Kody Rabatowe GoDealla.pl

2020年10月18日 购物

插件截图

Kody Rabatowe GoDealla.pl

插件概述

Wtyczka wykrywająca kody rabatowe aktualnie obowiązujące w sklepie internetowym, który właśnie odwiedzamy.

插件详情

Nie szukaj rabatów, pozwól im znaleźć Ciebie!

Wtyczka wykrywająca kody rabatowe aktualnie obowiązujące w sklepie internetowym, który właśnie odwiedzamy. Podczas gdy przeglądamy asortyment ulubionego e-sklepu, rozszerzenie przemierza obszerną bazę kuponów rabatowych GoDealla.pl i informuje nas o dostępnych kodach promocyjnych, które obniżą kwotę naszego zamówienia.Dlaczego warto korzystać?

Analizując wiele źródeł, każdego dnia aktualizujemy bazę kodów rabatowych i promocji obowiązujących w ponad 1000 sklepów internetowych. Specjalnie dla naszych użytkowników pozyskujemy także ekskluzywne kody, dostępne tylko u nas. Gromadzimy informacje o zniżkach m.in. w Zalando, Answear, Smyk, Empik, Neo24 czy C&A – lista bezustannie się poszerza, a jej aktualny stan możesz sprawdzić na naszej stronie. Instalując wtyczkę, nie musisz każdorazowo sprawdzać dostępnych kodów zniżkowych – masz je podane na tacy, zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz!Jak korzystać z wtyczki?

Korzystanie z wtyczki jest dziecinnie proste. Kiedy wykryje ona kod rabatowy na stronie, którą właśnie odwiedzasz, zobaczysz pasek z liczbą dostępnych kuponów - rozwiń go, by poznać szczegóły i kliknij, by uzyskać kod. Po skopiowaniu i przejściu do strony promocji, wklej kod w przeznaczone do tego miejsce w koszyku lub podczas finalizacji zakupu. Gotowe!

其他信息

官方唯一标识:hmdkohfn****************igkdamfb

官方最后更新日期:2015年4月29日

分类:购物

大小:47.48KiB

版本:0.0.10

语言:支持2种语言

提供方:none

星级:5

插件下载

下载链接一     下载链接二
Chrome插件离线安装教程

温馨提示

本站中的部份内容来源网络和网友发布,纯属个人收集并供大家交流学习参考之用,版权归版权原作者所有

如果您发现网站上有侵犯您的知识产权的作品,请与我们取得联系,我们会及时修改或删除。

如果您觉得网多鱼对您有帮助,欢迎收藏我们 Ctrl+D